BİREYSEL KOÇLUK SEANSI ONLINE RANDEVU

Şebnem Bolkan
güncelleme Haziran 6, 2024
0 eğitimi alan kişi

Hakkında

Merhaba, bireysel koçluk seanslarında Nöro-Kuantum ve NLP temelli “Quantum Memory Reprogramming” adını verdiğim, hücrenin hafızasını değiştiren ve yeniden programlayan bir koçluk yöntemiyle çalışıyorum. QMR; hücre seviyesinde tespit ve dönüşüm yaratarak, olma halinizi değiştiren ve olma haliniz değiştiğinde yaşadığınız döngüleri de değiştiren bir yöntem. Bu yöntem ile bir seans gibi kısa bir sürede;

* Kişinin yaşadığı tıkanıklığı, sıkışmışlığı aşmasına
* Gerçekte ne istediğini keşfetmesine
* Yaşamında genel olarak veya belli bir alanında arzu ettiği dönüşümü / ilerlemeyi gerçekleştirmesine
* Hedeflerine ulaşmasına ve potansiyelini yaşamaya başlamasına katkı sağlıyorum.

Konulara göre model ve süreç değişiyor.  Her seanstan farkındalık ve değişim hissiyle ayrılıyorsunuz. Kalıcı sonuçlar ve tam bir değişim için sürecin minimum 7-10 seans arasında olmasını önemsiyorum. Buna uygun bir takvimde planlama yapıyoruz.

Seanslar online olarak gerçekleşiyor (Google Meet veya Zoom üzerinden). Başlangıç için minimum haftalık, maksimum da iki haftalık aralıklarla bir görüşme takvimi oluşturuyoruz. Bu takvime sadık kalarak, e-mail adresinize ilettiğim görüşme linkinden bağlanarak online olarak yüz yüze ve canlı görüşme gerçekleşiyor.

Her görüşme öncesinde, aşağıdaki linkten ödeme gerçekleştiriyorsunuz. İlk görüşme saatini ve takip edilecek takvimi ödemeniz sonrası size ulaşarak birlikte belirliyoruz. Dilerseniz görüşme öncesi konunuzla ilgili bilgi ve sorularınızı sebnembolkanonline@gmail.com adresine yazarak bana iletebilirsiniz.

Seans süresi: 60 dakika

Katılımcılar Ne dedi ?

Kurs Ücreti: 4.500 

 

 

Eğitimci

Şebnem Bolkan

4.95/5
18 Kurs
21 görüş
8 öğrenci
detay

Görüş Ekle