İSTEOLUR OFFLINE EĞİTİMLER

#İSTEOLUR
OFFLİNE EĞİTİMLER

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN YÜZLERCE İNSANIN KATILARAK HAYATLARINI DEĞİŞTİRİP DÖNÜŞTÜRDÜĞÜ #İSTEOLUR EĞİTİMİNE KENDİ ZAMANINDA OFFLINE OLARAK KATILABİLİRSİN !

Bu kurs canlı olarak gerçekleştirilen 7 oturumun kayıtlarından oluşmaktadır. Kendi zamanında, çok daha esnek ve özgür olarak katılabileceğin bu eğitim kayıtları, canlı katılıyormuş hissiyle takip edebileceğin ve kendini bir eğitim grubuna ait hissedebileceğin şekilde kurgulanmıştır. Oturumlar birbirini tamamlayan ve tıpkı bir binanın temellerinin atılması ve görkemli ve yıkılmaz bir yapıya dönüşmesi gibi sağlam, bütünsel ve içselleştiren bir anlatım ve uygulama pratiği içerir. Bu nedenle her modülün sırayla ve tek tek alınması uygundur.

Her modül tek tek satılır ve satın alındıktan sonra bir hafta süreyle kullanıma açık kalır. Bir haftanın sonunda kullanıma kapatılır. Her modül satın alındığında beraberinde ilgili pdf dokümanları, ses kayıtları ve videolar da kullanıma açılır. Ek dökümanlar ömür boyu kullanıma açıktır.

  • Tüm katılımcıların dahil olduğu, destekleyen kapalı bir Facebook grubuna dahil olabileceksin.
  • Grup içinde deneyimlerini, sorularını paylaşabilecek, grup sinerjisinden faydalandığın gibi ilham da alabileceksin. Bana ve benim cevaplarıma da ulaşabileceksin.
  • Eğitim sonunda “İste Olur, Kuantum ve Zihinsel Dönüşüm” sertifikası sahibi olacaksın.
Her bölümün içinde başka yerde bulamayacağın sırlar ve dönüştürücü uygulamaların yanı sıra YAŞAM GURUSU olmak için BONUS bilgiler paylaşılacak. Bu atölyenin sonunda çalışan bir kişisel “Yaratım Panosuna” sahip olacak ve mucizelere kapı açacaksın.