BİREYSEL DANIŞMANLIK ALANLARIN YORUMLARI

BİREYSEL DANIŞMANLIK ALANLARIN YORUMLARI

“Benim destek beklediğim konulara oldukça hakim ve hiç bakamadığım ya da bakmaya cesaret edemediğim derinlere oldukça ustalıkla girip sonuç odaklı bir yaklaşım içerisinde. Ona çok güveniyorum. En zor anları bile son derece kibar ve incitmeden yönetebiliyor.” B.Ö.


“Şebnem hanımın en sevdiğim özelliği işini o kadar iyi yapıyor ki, seanslarımız bittikten sonra dahi o hala varmış gibi zihnimde.. şimdi karşımda olsa ne derdi biliyorum.artık evrene ve kendine yüzde yüz güvenen bir kadınım.kaygılarım yok, dileklerim , ben ve evren var.


Şebnem hanım çok farklı . Bi defa çok zeki bir kadın , söylediklerimi unutmuyor, olayları birbirine çok iyi bağlıyor, ve seanslar bittikten sonra halan benimle gibi.. beni o kadar iyileştirdi ki artık o eski ben yok gibi. hala zaman zaman mesajlaşırız hep cevaplar mesajlarımı. Çok doğal, çok iyi kalpli ve çok kibar ..” S. B.


“Şebnem hanım bu işi gerçekten çok iyi yapan bir Koç.. beni bir yerden aldı ve bambaşka bir yere götürdü.. kaygılanmamamı zihnime adeta kazıdı. Evrenin bir bildiği olduğu biliyorum artık.. hepsi Şebnem Hanımın sayesinde.olaylar karşısında artık çok daha soğuk kanlıyım.paniklemiyorum asla .. Ve bu diğer insanlar tarafından da fark ediliyor ..” S. T.


“Ben haftada bir defa Şebnem hoca ile görüşerek ilerledim. İlk görüşmemizde o dönemde aslında olan benim kim olduğumu, neler yaptığımı, hangi alanlarda ne derecede olduğumun haritasını oluşturduk. Sonrasında her hafta benim duygularım, düşüncelerim ve onların bedenimde oluşturmuş olduğu daha doğrusu benim farkında olmadan bedenimde oluşturmuş olduğum, duygu ve düşüncelerimin bedenimde oluşan şeyleri nasıl etkilediğinin farkına vardım. Her seans sonrası kendimi ve bedenimi dinlemeye odaklandım. Şebnem hanımla yaptığımız görüşmeler sayesinde gerçek BENi buldum 🙂 Haytatımda neler değiştiğine gelecek olursak; seanslarımız öncesinde resmen dünyaya baktığım bakış açımın aslında benim gözümle değil tamamen beni dünyadan gelecek her türlü olaya karşı büyük bir tedbirle koruyan zihnimin bakış açısı olduğunu öğrendim. Ve seanslardan sonra kendim ile ilgili her yeni keşfimden sonra dünyaya baktığım çerçevemin rengaren ve BEN gibi olduğunu görüyorum:) Aaah çok çok teşekkür ediyorum Şebnem hanıma 🙂 Başlangıç niyetlerine gelecek olursak 🙂 Ben sadece o dönemki sıkıntılarımın çözülmesi amacıyla başlamıştım. Fakat seanslarda ilerledikçe aslında hayatımın farkında olmadığımı öğrendim. Yani sadece yaşıyormuşum. Duygularımın, düşüncelerimin, bedenimin, beynimin, organlarımın vs. vs. hiçbirinin farkında olmadan yaşıyormuşum. Seanslarımız sonrasında kendimi buldum ve bulmaya devam ediyorum. Hayatın karşıma çıkardığı her şeyi yeni BENle karşılıyorum o anda çözüyorum. “ B.A.


“Guvenilirligi, muhtesem dinleme yetenegi, farkindalik yaratma teknikleri harika. Hayatın kendiliğinden değişiyor ve sen bunu çok doğal bulmaya başlıyorsun         “ B.Ü.


“Hayatımda çok şey değişti. Önceden işsizdim, işe başladım. Hayatımda olmak istediğim yere bir adım daha yaklaştım. Yaşadıklarımı neden yaşadığımı herkesin ve her şeyin bir amacı olduğunu anladım. Bu beni inanılmaz rahatlattı. Ama bence en önemlisi beni çok yoran üretkenliğimi düşüren çaresiz geçmeyeceğini düşündüğüm duygusal yüklerimden kurtuldum. Bazı duygusal yüklerim hafifledi. Kendime inancım arttı. Başka bir gerçeklikte var olmaya başladım. “ S.Ç.


“Şebnem Hanım çok harika bir insan çok bilge. Sizin sorunlarınızı çok iyi anlayıp seansları bilgeliği ile yönlendirmesini çok başarılı buluyorum. Şebnem Hanım seansları daha çok şimdiye odaklanıp yürütüyor. Sesinin yumuşaklılığı tatlığı bana kendisinin bu iş için yaratıldığını düşündürüyor.

“ Ş.M.


“Bir yıldır panik atak sürecini en şiddetli boyutlarıyla yaşayan,evden dışarıya çıkamayan,çıkarken yanına tansiyon aletini ve ilaçlarını alan, hatta hastahanelere yakın yerlerde olarak kendini güvende hisseden biriydim.Taki bir arkadaşım sayesinde Şebnem Hanımı tanıma şansını yakalayıncaya kadar. Şebnem Hanım sayesinde zihnimi yönetmeyi öğrendim. İçimde bastırılmış bütün duyguları serbest bıraktım. Kendimi ve herkesi affettim.2 0 yıldır öfke duyduğum, asla aramam dediğim babamı aradım. Yıllarca çalışmış ama son bir yıldır çalışamaz hale gelmiş biri olarak şimdi kendi ofisimi açıyor olmanının heyecanını yaşıyorum. Şebnem Hanım’ın samimiyeti,içten gülüşü,sizi bir danışman olarak değil de ailesinden biri yada arkadaşı gibi görmesi yaşadığım sürecin asla bitmesini istemememin en büyük sebebi 🙂 Harika bir yol gösterici, O kadar güzel bir ışık ki dilerim bir gün herkes o ışık sayesinde aydınlanır 🙂 “ S. B.


“Harika bir mentor,harika bir koç,harika bir yol gösterici,harika bir akıl hocası.Siz anlatırken o kendini sizin yerinize koyarak dinlediğine eminim 🙂 Sonucunda da objektif cevaplar veriyor 🙂 Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış derler ya hani İşte Şebnem Hanım onlardan birisi.Saçlarından makyajına, ojelerine, kıyafetlerine kadar baştan aşağıya herşeyiyle hayran olduğum biri hakkında eksi olarak birşey söylemem imkansız 🙂 “ B.D.


“Hayatında yaşadığı dongulerden bir türlü kurtulamayan, kolay ve pratik bir şekilde isteklerine kavuşmak isteyen herkese tavsiye ederim.” N.V.