YASAL UYARI / FİKRİ MÜLKİYET

YASAL UYARI / FİKRİ MÜLKİYET

YASAL UYARI

Sitemizi ziyaret eden ve eğitimleri satın alan kullanıcılar aşağıdaki kullanım koşullarını, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

FİKRİ MÜLKİYET

Bu site’deki tüm fikir ve materyallerin telif hakları Şebnem Bolkan’a aittir ve önceden Şebnem Bolkan’ın yazılı izni olmaksızın ticari ve çıkar amaçlı olmak üzere, indirilemez, kopyalanamaz, yayınlanamaz, alıntı yapılamaz, başka eğitim, danışmanlık ve sosyal medya içerik üretimlerinde kullanılamaz ve satılamaz. Sadece kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanılabilir.

Eğitim içeriğinde yer alan Şebnem Bolkan tarafından paylaşılan tüm bilgiler ve yazılı dökümanlar, linkler kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Eğitim sırasında katılımcılar tarafından da paylaşılan isimler ve konular hiçbir şekilde dışarıya taşınamaz ve yayınlanamaz.

Bu site’nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları geçerli olmak üzere İstanbul Çağlayan Mahkemeleri yetkilidir.