#İSTEOLUR 2024

4 YILDIR DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN YÜZLERCE İNSANIN KATILARAK HAYATLARINI DÖNÜŞTÜRDÜĞÜ #İSTEOLUR2024 KAYITLARINI ALMAYA BAŞLIYOR !

4 YILDIR DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN YÜZLERCE İNSANIN KATILARAK HAYATLARINI DÖNÜŞTÜRDÜĞÜ #İSTEOLUR2024 KAYITLARINI ALMAYA BAŞLIYOR !.

#İsteOlur “Yaşam Ustalığı” eğitimi sadece bir eğitim değil, istediğiniz her şeyi elde etmenin kanıtlanmış yoldur.

#İsteOlur “Yaşam Ustası” eğitimi; “Pozitif düşün pozitif şeyler olsun” yaklaşımından uzak, bilimle desteklenmiş, Kuantum Bilinç, NLP ve Nöroplastisite destekli, hücresel düzeyde değişim ve dönüşüm yaratıp, yaşamını her an ve her saniye nasıl dönüştüreceğini gösteren ve öğreten bir ustalık sertifikasıdır. Mucize alanına giriş kapısıdır.

Her şey mümkün ve bir adımlık mesafede. Hayatına her alanda bolluk çekmeyi isteyen yüzlerce kişi #İsteOlur atölyesinin katılımcısı oldular ve bu değişimi anında tecrübe etmeyi başardılar.

Şimdi sıra sende !
“#İsteOlur2024 ; “Kuantum Bilinç ve Zihinsel Dönüşüm” programının katılımcısı olarak hayatında dönüm noktası yaratmaya ne dersin?

Lütfen devamını oku

YA ŞEBNEM BOLKAN’IN YARDIMIYLA HAFTALAR İÇİNDE YAŞAMINI SONSUZA KADAR DEĞİŞTİRECEK GÜCÜ UYANDIRMAYI BAŞARABİLSEYDİN?

HAYATIN BİR DAHA ASLA AYNI OLMAYACAK !

1.HERHANGİ BİR HEDEFE Ulaşma Yolundaki HERHANGİ BİR Engeli Yıkarak Aşacaksın.
2. SADECE BİR KAÇ HAFTA İÇİNDE Onlarca Yıldır Kendi Kendini Sabote Eden Düşüncelerden, İnançlardan ve Kalıplardan Kurtulacaksınız. 
3. NE İSTEDİĞİN Konusunda Netlik Kazanıp, KİŞİSEL, FİNANSAL, FİZİKSEL ve ZİHİNSELl Büyümeni Yeni Düzeylere Taşıyacaksınız.

En ÖNEMLİSİ Formüller Hep Elinde Olacak ve YAŞAM USTASI olarak yaşamla oynamayı öğreneceksin.

ESKİ KİMLİĞİNDEN SIYRILACAKSIN ve KENDİNİN EN GÜÇLÜ VE YARATICI VERSİYONU OLACAKSIN.

Soru şu: Adım atmaya hazır mısınız?

Katılımcılar Neler Dedi?

“İlk etapta katılma amacım kuantum nedir, nasıl çalıştırırım ve bununla bolluk bereketi hayatıma çekmem mümkün olur mu diye şöyle bir bakıp çıkacaktım… Sonra verilen ödevleri yaptığım ilk hafta ilk mucizem geldi. Artik mesaji almıştım. İkinci hafta acaba iliskiler ve sağlıkla ilgili konularda da çalışır mı diye merak ettim. Egitim ilerledikce şunu farkettim ki ben ne istediğimi bilmiyormuşum.  Allahım ben kendime ne yapmışım? Neden bu kadar eziyet etmişim diye daha sonra çok üzüldüm, muthiş bir aydınlanma yaşadım …Yazılacak o kadar sey var ki! Ama özü bu aydınlanma … Şebnem Hoca her sorumuzu samimiyetle ve gülümseyerek cevapladı. Bize kendi hayatından örnekler vererek bizleri cesaretlendirip teşvik etti. Saçmalamamıza izin vermedi (ama ben layık mıyım,ama şartlarım yok ki, ama ama ama) gerçekten çok başarılı bir anlatım tarzı var. Özümsememiz için herşey düşünülmüş. “

 
“”O çok istediğiniz çantayı almayın, boşverin o ayakkabıyı da erteleyin ve bu egitimi alın. Çünkü burada ciddi olarak bilinçaltınızda, hayatınızın her alanında oluşturduğunuz blokajlari fark edeceksiniz ve bunu düzeltmek için elinizde super bir haritaniz olacak … Benden bile meditasyon yapan biri yaratan bir egitim … Kendi içinde bir “Ekol” daha ne diyeyim? Sevgiler ve dualar ile  ????????????????
 
“Programa katılma amacım, hayatımda her şey kötüye doğru gidiyordu ve bunda benim de düşüncelerimin, yaklaşımlarımın katkısı olduğunu düşünüyordum. Bu tür konularda tabi ki bazen maddi kaynakların varlığı bazı sorunlar çözebiliyor bu sebeple bir gün tesadüfen Şebnem Bolkan’ın YouTube kanalına denk geldim.. Ve bolluk bilinci ile ilgili oyun içeren uygulamasını dinledim… İlkinde 10 gün kadar yapabildim. Sonra unuttum ama bu on günlük süreçte gerçekten cevap aldım…. Ben bu tecrübemden sonra #isteolur eğitim duyurusu ile karşılaştım ve hiç düşünmeden katıldım. Öncelikle benim için inanılmaz etkileyici oldu diyebilirim. İlk ders ki sevgi ve korkunun evrendeki yansımaları.. Ve farkettim ki ben kaygı ve korku enerjisini çok yoğun bir şekilde taşıyormuşum. Şu an yaptığım içselleştirmek. Program ile ilgili beklentilerim karşılandı mı? Kesinlikle! Kendim için bir dönüm noktası olarak algılayıp dersleri uygulamayı düşünüyorum. Bendeki farkındalığı gerçekten çok yüksek oldu. Kızımın katılmasını isterim, hatta ona bahsettim ancak henüz ikna edemiyoruz z kuşağı!
 
Bu eğitim programına katılmadan önce, uzun zamandır Şebnem Bolkan’ın tüm yayınlarını izlemiştim. Akıcı, samimi, araştırmacı ve içsel konuları aktarma tarzı beni çok etkilemişti. “Eyvah Evren Beni Dinliyor” kitabıyla ilgili izlediğim son yayınından hemen sonra kitabının siparişini verdim. Arkasından da “İste Olur 2021 Eğitimi” nin başlayacağı bilgisi karşıma çıktı ve hemen eğitimi almaya karar verdim.
Normalde ertelemeye meyilli tarafımı bir kenara bırakıp; İyi ki bu cesareti göstermişim.  Çünkü bu eğitimle hep var olan hayallerime ulaşmanın metodunu, farkındalıkla nasıl tezahür ettirebilirimi; teknikleri doğru bir şekilde uygulamaya başladığımda da yaşamıma yansımalarını keşfetmek harika oldu. Bu nedenle kesinlikle alınması gereken bir eğitimmiş…. geç bile kaldığımı farkettim.
Şebnem Bolkan’ın bu eğitim akışı içindeki profesyonelliği, diksiyonunu kullanışı içeriğin daha kolay ve anlaşılır olmasına oldukça katkı sağladı.  Bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Ayrıca, ilk hafta da vermiş olduğu teknikleri uyguladıkça an be an değişen ve gelişen deneyimlerle, her günüm bir oyun bahçesine dönüştü.
Bu yolculukta hedeflerini koymakta zorlanan, hayal kurmakta zihnin nasıl yönetilmesi gerektiğini bilmeyen ve Evrenle nasıl bağ kuruluru öğrenmek isteyen herkese mutlaka tavsiye ediyorum. 
Ayrıca eğitim için ayırdığım bütçe bu kadar doğru bir seçim yapmış olmanın değeriyle kıyaslanamaz bile.. 
yolculuğumda bana dokunduğunuz için, emek ve katkılarınız için sonsuz teşekkürler???????????? sevgilerimle…????
 
“Yıllardır ellerimde sımsıkı tuttuğum hayallerimin neden gerçekleşmediğini çok net anladım.”
 
“Eğitime katılmaya karar verme aşamasındayken, acaba 3 hafta sonunda iyi ki başlamışım diyebilecek miyim yoksa hiçte gerekli değilmiş mi diyeceğim demiştim. Şu an geldiğim noktada iyi ki katılmışım diyorum. Bu kadar dolu içerik ve bana bu kadar dokunabileceğini düşünmemiştim. Kafamdaki pek çok soruya cevap alabildim.”

“Evrenin dili ile konuşursam isteklerime ulaşabileceğimi anladım. Üç hafta gibi kısa bir sürede neşemin arttığını ve hedeflerime giden yolda gelişmeleri hissetmeye başladığımı söyleyebilirim.”

“Uygulamalar ve canlı örnekler odağımı hep canlı tuttu. Bahsedilen her konu ilgimi çekti, hiç bitmesin istedim.”

“Şebnem Bolkan’ın harika bir enerjisi ve anlatımı var. Her bir katılımcıyla eğitim boyunca ayrıca ilgilendi. Kendisini YouTube’dan zevkle takip ediyordum. Birebir tanışma fırsatı bulduğum için ayrıca çok mutluyum.”

“İsteklerine ulaşmak isteyip nasıl düşüneceğini, nereden başlayacağını bilmeyenlere ve negatif düşüncelerden çıkmak isteyenlere kesinlikle öneririm.”

“Hiç beklemediğim bir içerik oldu, sürpriz oldu. Neşemi arttırdı, bakmadığım, düşünmediğim yönlerden düşündürdü. Başka içinde olduğum sistemlerden de aynı mesajları aldım ve çok bütünleşti zihnimde.”

“Hayata olan inancını, yaşamının olumsuzluklarını sorgulayan herkese tavsiye ederim. Derdin küçüğü büyüğü yok. Neşesini kaybettiğini düşünen herkese öneririm.”

“Her zaman içimdeki neşe ile nasıl iletişime geçebileceğimi fark ettim. Evrensel gücü yanımda hissetmenin hafifliğini yaşıyorum.”

#İSTEOLUR2024 KAYITLARINI ALMAYA BAŞLIYOR !

BU KURS KİMLER İÇİN:

•    Kendini sıkışmış hisseden
•    Ne istediğinden emin olmak isteyen
•    İsteklerine ulaşmak konusunda onu engelleyen blokajlarını fark etmek ve çözmek isteyen
•    Hayallerini gerçekleştirmek isteyen
•    Enerji ve frekansını yükseltmek ve günlük yaşamında mucizeleri normalleştirmek isteyen
•    “İyi şeyler benim başıma gelmez” diyen; mucizeleri hayatına çekmek isteyen,
•    Başka bir desteğe ihtiyaç duymadan kendi yaşamının OTORİTESİ ve YAŞAMIN USTASI olmak isteyen herkes bu eğitimi alabilir…

NEDEN BU KURSU BEN VERİYORUM?

Bu kursu satın alıp benimle birlikte bu harika programı deneyimlemeye başlayacağın için çok heyecanlıyım. Ben de hayatımı dönüştürmeyi tıpkı senin gibi eğitimler alarak, kendime yatırımlar yaparak ve yaşamımda öğrendiklerimi deneyimleyerek başardım.

Seninle paylaşacağım yöntemler sayesinde hayallerimi gerçekleştirdim; kurumsal kariyerimde olağanüstü başarılara imza attım, hayal ettiğim gibi 40 dan fazla ülke, 100 den fazla şehri en konforlu imkanlarla gezdim, kendi potansiyelimi keşfettim, aşık olduğum adamla evlendim, İstanbul’da boğaz manzaralı harika bir evde yaşadım. Yüzlerce insana kendi dönüşümleri için dokundum ve yaşamlarında yarattıklarına şahit oldum. Kitap yazdım. Seminerler verdim. Şimdi hem Chicago’da hem de İstanbul’da yaşayarak genişlemeye devam ediyorum. Ve daha fazla insana dokunabilmek ve dönüşümün sırlarını daha ulaşılabilir yapmak için karşınızdayım.

KURSUN İÇERİĞİ NEDİR?

Bu kurs yeni dahil edilen ZENGİNLİK VE VARLIK KİLİDİNİ AÇMAK ile ilgili modül ile birlikte ilk defa 6 oturumdan 7 oturuma çıkarıldı. Oturumlar birbirini tamamlayan ve tıpkı bir binanın temellerinin atılması ve görkemli ve yıkılmaz bir yapıya dönüşmesi gibi sağlam, bütünsel ve içselleştiren bir anlatım ve uygulama pratiği içerir. 

7 oturumun içerikleri sırasıyla şöyle;

1.Oturum: Kuantum Alanında Yaşamak: Kuantum dünyası ne demek ve nasıl çalışır? Mucizeler alanı ne demek? Mucizelere nasıl kapı açılır? Evrenin enerjisi ile nasıl senkronize olursun? Kaygı ve endişe dünyasından, neşe ve ferahlığa nasıl geçersin? Başarılı, aşk, sevgi, neşe ve zenginlik dolu yeni bir hikaye yazmak nasıl mümkün?
2.Oturum: Zihin programları: Zihin nasıl çalışır? Zihnin arzulara hizmet etmesinin en kestirme yolları nedir? Zihnini efendilikten hizmetkarlığa nasıl geçirirsin?
3.Oturum: İsteme sanatı: Yaşamdan ne istiyorsun? İsteklerinle önündeki engeller neler? İstekler ile arandaki blokajları nasıl tanır ve nasıl etkisiz hale getirirsin?
4.Oturum:  Yüksek Standartların Keşfi: Senin için en muhteşem hayatın kilit noktaları neler?
5.Oturum: Hayal gücünü nasıl aktive edeceksin?: Hayatına çekmek istediğin “Bolluk ve Aşk” için yaratım süreci nasıl? Hangi tavrı Evren alkışlar? Pratik ve günlük yol haritası nedir?
6.Oturum: Zenginlik ve varlık zihniyetinin kilidinin açılması ve hak ettiğin zenginliği kendine çekmeyi öğrenmen için hücresel düzeyde programlama yapılması

7.FİNAL Oturum: Çalışan bir “VISION BOARD- YARATIM PANOSU” hazırlanıp sunulması: Bu son bölümde, hazırlanan bireysel yaratım panoları sunulacak.

Her bölümün içinde başka yerde bulamayacağın sırlar ve dönüştürücü uygulamaların yanı sıra YAŞAM GURUSU olmak için BONUS bilgiler paylaşılacak. Bu atölyenin sonunda çalışan bir kişisel “Yaratım Panosuna” sahip olacak ve mucizelere kapı açacaksın.

Bu atölye çalışmasına dahil olmanın farklı avantajları da olacak;
•    7 hafta boyunca, toplamda minimum 20 saat sürecek Zoom canlı webinara katılım sağlayacaksın.
•    Her seansın Zoom kaydı sadece sana özel olmak üzere bir hafta süre ile tekrar izlemen için açık olacak.
•    Her hafta yapman tavsiye edilen egzersizlerin özeti ve uygulama örnekleri e-mail yolu ile sana ulaşacak.
•    Her hafta oturum kaydı ile birlikte, farklı ses, video ve meditasyon kayıtlara sadece sana özel paylaşılacak.
•    Tüm katılımcıların dahil olduğu, destekleyen kapalı bir Facebook grubuna dahil olacaksın.
•    Grup içinde deneyimlerini, sorularını paylaşabilecek, grup sinerjisinden faydalandığın gibi ilham da alabileceksin. Bana ve benim cevaplarıma da ulaşabileceksin
•    Eğitim sonunda “İste Olur, Kuantum ve Zihinsel Dönüşüm” sertifikası sahibi olacaksın.

Üstelik bu eğitime katılmaya karar veren kişilerin adına EVREN kendi bankasından 2000 TL lik çek hazırlayarak #İsteOlur2024 eğitim ücretine katkı sağlayacak. Yani en baştan, eğitime katılırken kazanmayı deneyimleyeceksin.

Kayıt formu

* gerekli

TARİHLER NEDİR?

Eğitimin tarihi ve saatleri TR iftar saatine ve Ramazan bayramı tarihlerine göre revize edilmiştir.

TARİHLER NEDİR?

1.Oturum: 20 Mart Çarşamba 2024-(20.30-23.00)
2.Oturum: 27 Mart Çarşamba 2024-(20.30-23.00)
3.Oturum: 3 Nisan Çarşamba 2024- (20.30-23.00)
4.Oturum: 17 Nisan Çarşamba 2024-(20.30-23.00)
5.Oturum: 24 Nisan Çarşamba 2024 -(20.30-23.00) 
6.Oturum: 1 Mayıs Nisan Çarşamba 2024 -(20.30-23.00) 

7.FİNAL Oturum: 8 Mayıs Çarşamba 2024 -(20.30-23.00)

 

Türkiye dışından katılımlar için; oturum saatleri TR saatleridir. Yurt dışı katılımlar için GMT+3 olarak hesaplanmalıdır.

KONTENJAN sınırlıdır, erken kayıt olmanız tavsiye edilir. İletişim için lütfen aşağıdaki formu doldurun ve ücret bilgisi için lütfen yeşil butonu tıklayın. 

Bugüne kadar olan tüm faydasız döngülerden çıkıp, 2024 yılını en şanslı yılın yapmak istiyorsan harekete geçmek için harika bir fırsat seni bekliyor ! 

Sevgiyle ve tutkuyla,
Şebnem Bolkan