Isteolur Detay

Isteolur Detay

ŞEBNEM BOLKAN’IN YARDIMIYLA HAFTALAR İÇİNDE YAŞAMINI SONSUZA KADAR DEĞİŞTİRECEK GÜCÜ UYANDIRMAYA NE DERSİN?

#İsteOlur “Yaşam Ustalığı” eğitimi sadece bir eğitim değil, istediğiniz her şeyi elde etmenin kanıtlanmış yoludur.

#İsteOlur “Yaşam Ustası” eğitimi; “Pozitif düşün pozitif şeyler olsun” yaklaşımından uzak, bilimle desteklenmiş, Kuantum Bilinç, NLP ve Nöroplastisite destekli, hücresel düzeyde değişim ve dönüşüm yaratıp, yaşamını her an ve her saniye nasıl dönüştüreceğini gösteren ve öğreten bir ustalık sertifikasıdır. Mucize alanına giriş kapısıdır.

Her şey mümkün ve bir adımlık mesafede. Hayatına her alanda bolluk çekmeyi isteyen yüzlerce kişi #İsteOlur atölyesinin katılımcısı oldular ve bu değişimi anında tecrübe etmeyi başardılar.

Şimdi sıra sende !
“#İsteOlur2024 ; “Kuantum Bilinç ve Zihinsel Dönüşüm” programının katılımcısı olarak hayatında dönüm noktası yaratmaya ne dersin?

GARANTİ EDİYORUM “HAYATIN BİR DAHA ASLA AYNI OLMAYACAK !”

1.HERHANGİ BİR HEDEFE Ulaşma Yolundaki HERHANGİ BİR Engeli Yıkarak Aşacaksın.
2. SADECE BİR KAÇ HAFTA İÇİNDE Onlarca Yıldır Kendi Kendini Sabote Eden Düşüncelerden, İnançlardan ve Kalıplardan Kurtulacaksınız.
3. NE İSTEDİĞİN Konusunda Netlik Kazanıp, KİŞİSEL, FİNANSAL, FİZİKSEL ve ZİHİNSEL Büyümeni Yeni Düzeylere Taşıyacaksınız.

En ÖNEMLİSİ Formüller Hep Elinde Olacak ve YAŞAM USTASI olarak yaşamla oynamayı öğreneceksin.

ESKİ KİMLİĞİNDEN SIYRILACAKSIN ve KENDİNİN EN GÜÇLÜ VE YARATICI VERSİYONU OLACAKSIN.

Soru şu: Adım atmaya hazır mısınız?

BU KURS NE FAYDA SAĞLAYACAK ?
Bu atölye çalışmasına katılanlar;

 • Hayatın zorluk, kan , ter ve göz yaşı olduğu bilincinden, neşe, sevgi ve kolaylık olduğu gerçeğine geçiş yapıyor,
 • Duygu ve düşüncelerini fark edip onların yol göstermesine izin verip ve mucizeler alanına geçmeyi öğreniyor,
 • Stresle başa çıkmayı ve zihnin efendisi olmayı,
 • Gidişatından memnun olmadıkları hayatlarını yeniden yazmayı ve pozitif duygularla umutla yaşamayı deneyimliyor,
 • Çekim yasasının bilimsel gerçekleriyle tanışıyor ve ikna oluyor,
 • Hayatta en çok istediklerini keşfedip ve bu istekleri gerçek yapmak için var olan güçleriyle tanışıyor,
 • Bu kursun sonunda kendilerini tutan tüm engellerin kalktığına ve evren ile yeni bir iletişim dili oluşturduğuna şahitlik ediyor.
 • Sağlığını iyileştirip, finansmanına hakim olup ve asla mümkün olmadığını düşündüğü ilişkilere sahip oluyor.

NEDEN BU EĞİTİMİ BEN VERİYORUM?
Bu kursu satın alıp benimle birlikte bu harika programı deneyimlemeye başlayacağın için çok heyecanlıyım. Ben de hayatımı dönüştürmeyi tıpkı senin gibi eğitimler alarak, kendime yatırımlar yaparak ve yaşamımda öğrendiklerimi deneyimleyerek başardım.

Seninle paylaşacağım yöntemler sayesinde hayallerimi gerçekleştirdim; kurumsal kariyerimde olağanüstü başarılara imza attım, hayal ettiğim gibi 40 dan fazla ülke, 100 den fazla şehri en konforlu imkanlarla gezdim, kendi potansiyelimi keşfettim, aşık olduğum insanla evlendim, İstanbul’da boğaz manzaralı harika bir evde yaşadım. Yüzlerce insana kendi dönüşümleri için dokundum ve yaşamlarında yarattıklarına şahit oldum. Kitap yazdım. Seminerler verdim. Şimdi hem Chicago’da hem de İstanbul’da yaşayarak ilhamı ve mucizeleri genişletmeye devam ediyorum. Ve daha fazla insana dokunabilmek ve dönüşümün sırlarını daha ulaşılabilir yapmak için karşınızdayım. 

7 oturumun içerikleri sırasıyla şöyle;

1.Oturum: Kuantum Alanında Yaşamak: Kuantum dünyası ne demek ve nasıl çalışır? Mucizeler alanı ne demek? Mucizelere nasıl kapı açılır? Evrenin enerjisi ile nasıl senkronize olursun? Kaygı ve endişe dünyasından, neşe ve ferahlığa nasıl geçersin? Başarılı, aşk, sevgi, neşe ve zenginlik dolu yeni bir hikaye yazmak nasıl mümkün?

2.Oturum: Zihin programları: Zihin nasıl çalışır? Zihnin arzulara hizmet etmesinin en kestirme yolları nedir? Zihnini efendilikten hizmetkarlığa nasıl geçirirsin?

3.Oturum: İsteme sanatı: Yaşamdan ne istiyorsun? İsteklerinle önündeki engeller neler? İstekler ile arandaki blokajları nasıl tanır ve nasıl etkisiz hale getirirsin?

4.Oturum:  Yüksek Standartların Keşfi: Senin için en muhteşem hayatın kilit noktaları neler?

5.Oturum: Hayal gücünü nasıl aktive edeceksin?: Hayatına çekmek istediğin “Bolluk ve Aşk” için yaratım süreci nasıl? Hangi tavrı Evren alkışlar? Pratik ve günlük yol haritası nedir?

6.Oturum: Zenginlik ve varlık zihniyetinin kilidinin açılması ve hak ettiğin zenginliği kendine çekmeyi öğrenmen için hücresel düzeyde programlama yapılması

7.FİNAL Oturum: Çalışan bir “VISION BOARD- YARATIM PANOSU” hazırlanıp sunulması: Bu son bölümde, hazırlanan bireysel yaratım panoları sunulacak.

Her bölümün içinde başka yerde bulamayacağın sırlar ve dönüştürücü uygulamaların yanı sıra YAŞAM GURUSU olmak için BONUS bilgiler paylaşılacak. Bu atölyenin sonunda çalışan bir kişisel “Yaratım Panosuna” sahip olacak ve mucizelere kapı açacaksın.

Diğer kazanımlar;

 • 7 hafta boyunca, toplam minimum 20 saat sürecek Zoom canlı webinara katılım sağlayacaksın.
 • Her seansın Zoom kaydı sadece sana özel olmak üzere bir hafta süre ile tekrar izlemen için açık olacak.
 • Her hafta yapman tavsiye edilen egzersizlerin özeti ve uygulama örnekleri e-mail yolu ile sana ulaşacak.
 • Her hafta oturum kaydı ile birlikte, farklı ses, video ve meditasyon kayıtlara sadece sana özel paylaşılacak.
 • Tüm katılımcıların dahil olduğu, destekleyen kapalı bir Facebook grubuna dahil olacaksın.
 • Grup içinde deneyimlerini, sorularını paylaşabilecek, grup sinerjisinden faydalandığın gibi ilham da alabileceksin. Bana ve benim cevaplarıma da ulaşabileceksin
 • Eğitim sonunda “İste Olur, Kuantum ve Zihinsel Dönüşüm” sertifikası sahibi olacaksın.

TARİHLER NEDİR?

Eğitimin tarihi ve saatleri TR iftar saatine ve Ramazan bayramı tarihlerine göre revize edilmiştir.

TARİHLER NEDİR?

1.Oturum: 29 Mayıs Çarşamba 2024-(20.30-23.00)
2.Oturum: 5 Haziran Çarşamba 2024-(20.30-23.00)
3.Oturum: 12 Haziran Çarşamba 2024- (20.30-23.00)
4.Oturum: 19 Haziran Çarşamba 2024-(20.30-23.00)
5.Oturum: 26 Haziran Çarşamba 2024 -(20.30-23.00)
6.Oturum: 3 Temmuz Çarşamba 2024 -(20.30-23.00)

7.FİNAL Oturum: 10 Temmuz Çarşamba 2024 -(20.30-23.00)

Türkiye dışından katılımlar için; oturum saatleri TR saatleridir. Yurt dışı katılımlar için GMT+3 olarak hesaplanmalıdır.

ÜCRET NEDİR?

Eğitim Ücreti : 15.400 TL yerine KDV hariç 13.000 TL (KDV dahil 15.600 TL) 

Çünkü Evren’in Bankasından adına 2400 TL’lik çek hazırlanarak eğitim ücretinin %16 sı Evren tarafından karşılandı. Çünkü Evren en çok amaçlarına yatırım yapanları ve bu konuda adım atanları ödüllendirir. Eğitime katılma kararınla beraber zihnini kazanmaya alıştırmak için ilk adımı atmış oluyorsun. Tebrikler !

Ve üstelik  #İsteOlur2024 Yeni Döneme Katılmak için  erken ödeme avantajlarından da faydalanabilirsin.

*28 Mayıs 2024 tarihine kadar kayıt olanlar için eğitim ücreti KDV hariç 13.000 TL (KDV dahil 15.600 TL )

Üstelik EFT-Havale veya Kredi Kartlı ile ödeme imkanı da mevcut. Eğitim yurt dışı katılımlara da açıktır.

Lütfen tercih ettiğiniz ödeme planınız ile ilgili sebnembolkanonline@gamil.com adresine yazın.

Hızlı kayıt için; EFT veya havale yolu ile aşağıdaki hesaplara açıklama kısmında “diğer ödemeleri” seçerek ödemenizi gerçekleştirip,  ödeme dekontunuzu, tam isim, TC numaranız, telefon ve yerleşim yeri bilginizle birlikte sebnembolkanonline@gmail.com adresine iletmeniz yeterli. Teyit emaili ile kaydınızın alındığı bilgisi e-mail yoluyla verilecektir.

%100 başarı ve tatmin garantili, yaşama zevkini, frekansını ve çekim gücünü %100 artıracak bu eğitime katılmak için yapman gereken tek şey hemen aşağıda belirtilen hesaplara ödeme yaparak kaydınızı tamamlamak.

1)Türkiye için hesap bilgisi:

İŞ BANKASI ŞEBNEM BOLKAN

1226-ATAŞEHİR / İSTANBUL IBAN:TR31 0006 4000 0011 2260 0822 82

2)ABD Zelle kullanarak ödeme yapmak isteyenler için; sebnembolkan@gmail.com

3)ABD Hesap Bilgisi: Bank of America Hesap No: 002913883176 Routing Number: 081904808

Yurt dışı ve yurt içi alternatif ödeme yöntemleri için sebnembolkanonline@gmail.com adresine yazmanızı rica ederim. Talep ettiğiniz ödeme şekli ile birlikte, tam isim,  telefon ve yerleşim yeri bilginizle birlikte sebnembolkanonline@gmail.com adresine ulaşmanız yeterli olacaktır. Teyit emaili ile kaydınızın alındığı bilgisi e-mail yoluyla verilecektir.

Üstelik her dönem gelirinden belli bir fon TEV (Türk Eğitim Vakfı) ve Darüşşafaka Cemiyeti aracılığı ile öğrencilere burs olarak bağışlanmaktadır.

Sınırlı sayıda kontenjan için yerini şimdiden ayırt ! Bugüne kadar olan tüm faydasız döngülerden çıkıp, yaşamının en şanslı dönemine girmek istiyorsan harekete geçmek için harika bir fırsat seni bekliyor !

Sevgiyle ve tutkuyla kal,
Şebnem Bolkan

Şebnem Bolkan Kimdir?
Yazar | Danışman | Mentor Koç | Eğitmen | Konuşmacı

Hacettepe Üniversitesi mezunudur. 17 yıllık kurumsal iş kariyerinde, önde gelen dünya şirketlerine ait global markaların Türkiye lansmanlarını ve yönetimlerini gerçekleştirdi.
Profesyonel iş yaşamından edindiği deneyimi, Astro-NLP, CTI Co-Active koçluk, Milton Erickson Enstitüsü NLP, Kuantum bütünsel düşünce ve bilinçaltı dönüşüm teknikleri eğitimleri ile de destekleyerek kendi koçluk ve marka modelini yarattı.
Yazdığı iki kitabı var.


Amaç ve tutku odaklı liderlik ve kişisel markalaşma konusunda iş dünyasına ve profesyonellerine yol haritası sunan “Tutku İçindeki Süper Güç” adında çok satan bir liderlik kitabı,


Komedi, romantizim ve kişisel gelişimi bir araya getiren, çekim yasasının sırlarını eğlenceli bir dille anlattığı “Eyvah Evren Beni Dinliyor” romanını yazdı.

Her zaman insanların ilham verme potansiyeline inanan Şebnem Bolkan 2015 yılından beri profesyonel olarak bireylerin bilinçaltı blokajlarını motivasyona dönüştürmeleri, hayal ettikleri yaşamı yaşayabilmeleri için birebir çalışmalar, kurum ve üniversitelerde konuşmalar yapmakta ve atölyeler gerçekleştirmekte.
Şebnem Bolkan evli olup, İstanbul ve Chicago’da yaşıyor.
https://www.youtube.com/c/SebnemBolkan
www.sebnembolkan.com

Sevgiyle ve tutkuyla,

Görüşmek üzere,
Şebnem Bolkan