Danışanlar Ne Dedi ?

Danışanlar Ne Dedi ?

q1
GİZEM MELİSA ASLAN
Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
Passion Project, kendi değerlerimi keşfedip, kendimle yüzleşmemi sağladı. Hayatımın her alanında kullanacağım değerleri öğrendim. Sevgili Şebnem Hanım; enerjisi, bilgisi ve güleryüzü ile hayatımda asla unutmayacağım bir insan Tutkuma bağlı kaldıkça anacağım kendisini.
q2
ATAKAN YILDIRIM
Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
Passion Project, benim farkındalığımı artırıp, tutkuların önemli olduğunu hissettirdi. Çok faydalı bir program, kesinlikle yaygınlaşıp insanlara sunulmalı. Şebnem hanım, çok başarılı ve tutkulu biri, kendini alanında geliştirip, yaptığı işi severek ve başarılı bir şekilde insanlara sunuyor.
q3
BEGÜM KAYA
Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
Kendimi bir birey olarak tanımayı ve amaçlarımın, tutkumun ne olduğunu öğrendim. Bu sebeple hayatımda ileriye dönük planlarımda daha emin adımlar atacağıma eminim.Kendimi böyle bir programda yer aldığım için çok şanslı hissediyorum.Şebnem Bolkan’ın kendisi müthiş değerli biri
q4
ESRA DİKTAŞ
Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
Kendimi daha iyi tanıdım. İsteklerimin aslında neler olduğunu öğrendim. Kısacası farkındalık kazandırdı. Tabi tutku olmazsa olmazım.Keşke daha uzun olsaydı, tadı damağımda kaldı. Çok keyifli en önemlisi verimli zaman geçirdim. Şebnem Bolkan, kısa bir süre içinde hayatlarımıza sihirli değnek gibi dokundu. Dilerim ben de kendisi gibi insanların hayatında ufak da olsa bir etki, bir iz bırakabilirim.
q6
CEREN SAĞLAM
Marka Danışmanı - Founder / Curious
insan en çok kendini tanıdığını sanıyor, oysa günlük koşturmacada en az zamanı kendimize ayırıyoruz. Sebnemle gecirdiğim süreç sayesinde, o değerli zamanı kendime ayırdım ve kendimi bambaşka gözlerle görmeye başladım. Kendimi, hayattaki amacımı ve değerlerimi keşfettiğim eşsiz bir yolculuktu. Sanki bir anda bütün parcalar yerine oturdu. Neyi, neden yaptığım tüm netliği ile açığa çıktı. Teşekkürler Şebnem.
q8
DENİZ KARACA
Sales Development and Brand Extensions Marketing Manager McDonald's
Bir adam vardı düşümde, olmak istediğim ama ulaşamadığım. Bir hayat vardı önümde, bazen insafsız olan, dur deyip durduramadığım. Geçmişim vardı. Hatalar yapan. Oğrenemedıklerım vardı, ya da yarı yolda bıraktıklarım. Tamamlanmıyordu hiçbir şey, bardağın sadece boş tarafı vardı. Engellere yenildim, çare aradım. Şebnem sadece bardağı dolu tarafını göstermedi, bardağın boş tarafını da doldurdu. Sabırla dinledi, ince sorular sordu. Benimle birlikte üzüldü, benimle birlikte mutlu oldu. O kadar içtendi ki, yanımda olmasa da o gülüşü benimle birlikte her yere geldi. Ve o içten gülüş her şeyi değiştirdi. Düşümde bir adam vardı, Şebnem sayesinde şimdi gerçek olan.
q9
BURAK BAĞCI
Satış Yöneticisi / Anadolu Efes
Hayallerimi, isteklerimi ve hedeflerimi belirleyip; o hedeflere nasıl ulaşacağım konusunda profesyonel bir destek almaya ihtiyacım vardı. Bu konuda bana yardımcı olması için Şebnem Bolkan ile yollarımız kesişti. Şebnem Hanım'ı özellikle seçme sebebim, kurumsal bir şirkette 17 yıllık profesyonel bir iş deneyimine sahip olması sebebiyle beni daha iyi anlayacağın! duşünmemdi. Koçluk eğitiminin yanı sıra NLP eğitimi almış olması da, geçmişimde yaşadıklarım, korkularım, çekincelerim ve kendime engel olarak farkında olmadan koyduğum bariyerleri aşarak, yarınlara odaklanmam konusunda önemli bir etken oldu. Şebnem Hanım'la başladığim koçluk yolculuğumda ve sonrasında çalıştığım şirkette terfi alarak yönetici pozisyonuna yükseldim ve konforumdan vazgeçip başka şehre taşındım. Şu an bunları yazarken yeni bir iş kurarak marka yaratma girişimi aşamasındayım. Hayatımı kendim yönetiyorum ve gerçekten istediğim bir yaşam için bana farkındalık kazandıran, içimdeki potansiyeli ortaya çıkarma konusunda bana cesaret veren Şebnem Bolkan' a çok teşekkür ederim.
q7
İREM GÜZEL
Co - Founder/ Enjoy
"Işimizi geliştirmek için bir araya geldik. Enerjilerimizin dengelenmesini sağlayan bir yöntemle, nitelikli, sakin düşünmemiz sağlandı. Başlangıç hayallerimize dönmek ve yeni hayaller kurabilmek bize güzel bir motivasyon oldu. Sonuç harikaydı. Çok daha dinamik bir sürece giriş yaptık, yapacağımız yeni projelere odaklanıp yola koyulduk bile. Teşekkürler"
q5
YAŞARHAN MUSLU
Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
Tutkumu keşfettim. Passion Project insanın kendisini tanımasına yardımcı oluyor. Şebnem Bolkan, cana yakın, sevecen, dost gibi.