FORGOT YOUR DETAILS?

KOÇLAR İÇİN PASSION PROJECT

KOÇLAR İÇİN PASSION PROJECT; MARKALAŞMA VE GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ

Merhaba ,

Tutkuyla bağlandığı yeteneği, enerjisi ve ışığı ile dünyayı aydınlatmaya adanmış her kategoriden koç, danışman, mentor ve nice ışık işçisi için tasarlanmış, "Passion project Markalaşma ve Girişimcilik Eğitimi" duyurmaktan neşe duyuyorum.

Katılacağın bu eğitimle birlikte ışık yaymak istediğin koçluk alanını daha derinden keşfedecek, özgün hizmetini ve marka kimliğini tanımlayacak, kendini görünür yapacak, alanında ayrışacak ve markalaşacak, bugüne kadar görünür olmanı ve para kazanmanı engelleyen tüm blokajlarından arınacak, tutku duyduğun işinle manevi tatminin yanı sıra maddi tatmini de kazanarak finansal özgürlüğünü daha fazla elde edeceksin.

Eğitimin içeriği, kazanımları ve ücret bilgisi için lütfen lütfen kayıt ol. Kayıdının ardından E-mail hesabına detaylı bilgileri içeren bir e-mail ulaşacak. Lütfen bizimle iletişimde kal.

Kayıt Formu

*Gerekli

 

BU KURS KİMLER İÇİN: 

  • Koçluk eğitimlerini almış, kendi koçluk markasını ve girişimini oluşturmak isteyen,
  • Görünür olmak ve koçluktan para kazanmak konusunda blokajları nedeniyle potansiyelini yeterince gösteremeyen,
  • Koç olarak enerjisini akıtacağı en iyi olduğu alanı bulmak ve bu alanda güçlü bir etki yaratmak isteyen,
  • Tutkusunu özgürce yaşayıp, ışığını yaydığı alanı mesleği yapıp, finansal özgürlük yaratmak isteyen,
  • Satış hunisi, sosyal medya etkileşimi, hedef ve vizyonları konusunda gelişmek ve netleşmek isteyen,
  • Dünyaya hizmeti ile katkı sağlamak için yanıp tutuşan her segmentten ışık işçileri katılabilirler.

 

Sevgiyle ve tutkuyla,
 
Görüşmek üzere,
Şebnem Bolkan

ŞEBNEM BOLKAN KİMDİR?

Yazar | Mentor-Zihinsel Dönüşüm Koçu | Eğitmen | Dijital İçerik Üreticisi

Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya bölümü mezuniyetini takiben kurumsal hayata geçti. On yedi yıllık Anadolu Efes ve global AB-Inbev, SABMiller disiplinlerinde çalıştığı kurumsal serüveninde, birçok ulusal ve uluslararası markanın yaratım ve yönetimi sürecinde yer aldı. Lider rollerinin beraberinde kurum içi girişimcilik, koçluk rolleri ile de çok sayıda kurum içi liderin yetişmesinde de aktif rol oynadı.

2015 yılından itibaren kariyerine “Profesyonel koç, eğitimci, yazar ve içerik üreticisi” olarak devam eden Şebnem Bolkan, kuantum ve nörobilim temelli kişisel dönüşüm ve markalaşma uzmanlığını danışmanlıklar, eğitimler, seminerler, dijital yayınlar ve yazdığı kitaplar aracılığıyla paylaşmakta.

Amaç ve tutku odaklı liderlik ve kişisel markalaşma konusunda iş dünyasına ve profesyonellerine yol haritası sunan “Tutku İçindeki Süper Güç” adında çok satan bir kitabı ve pozitif zihin yapılanmasının yöntemlerini paylaştığı “Eyvah, Evren Beni Dinliyor” adında bir de romanı mevcut.

Kariyer ve liderlik gelişimi, yetenek havuzu geliştirme, aidiyet, kurumsal wellbeing, kurumsal zindelik konularında koçluk, mentorluk, eğitim ve topluluk önünde konuşma hizmetleri sunan Şebnem Bolkan evli olup İstanbul ve Chicago merkezli çalışmakta.

Daha fazla bilgi için: https://linktr.ee/sebnembolkan

TOP