FORGOT YOUR DETAILS?


Engellerin üstesinden gelmek, başarı elde etmek, anlamlı, tatmin edici bir yaşam yaratmak için içindeki gücü keşfedip, varlığını, etki alanını netleştirdiğin, ışığını parlattığın bir yaşama dönüştüreceğin “PASSION PROJECT –Dönüşüm Okulu” online atölyeye katılmaya ne dersin?

Online eğitimde yerini ayırtmak ve detaylı bilgi almak için şimdi aşağıdaki formumuzu doldurun bilgiler mailinize gönderilecektir

Katılım talebi ve daha detaylı bilgi için lütfen kayıt olun. Bilgileriniz 3. Şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacak ve sadece sizinle iletişim için kullanılacaktır.SENİ OLAĞANÜSTÜ YAPAN GÜÇLERİNİ KEŞFET, YAŞAMINI DÖNÜŞTÜR !

6 grup seansı ile atölye çalışması + kişiye özel 1 seans koçluk!

Dönüşüm ve marka koçu, PASSION PROJECT koçluk terapisinin yaratıcısı Şebnem Bolkan Arın ile yaşamını dönüştürecek, etkili, amacı olan ve ilham veren bir yaşam inşa etmenin keşiflerini yaşa.

Dönüşüm Okulu kimler için uygundur?

 • Her sabah enerjik ve mutlu uyanarak yaşayacakları bir yaşamın temelleri atmak isteyenler.
 • İKİGAİ’lerini yani TUTKU duydukları yeni yollarını keşfetmek isteyenler.
 • İlham almak ve dünyaya varlıklarıyla ilham vermek isteyenler
 • Yaşamını ve kariyerini anlam ve tutkusu ile bağlantılı yaşamak isteyenler
 • Kendi sesini bulmak ve özgüvenle yaşamda ilerlemek isteyenler
 • Yaşam amacını ve tutkusunu merak edip kendi marka kimliğini yeniden yaratmak isteyenler.
 • Mevcut işinde veya girişiminde tıkanıklık yaşayan ve tutku duydukları alanı keşfederek kendilerine başarılı bir kariyer yaratmak isteyen profesyoneller/plaza çalışanları.
 • Heyecan duydukları kariyerlerini seçmek, karar vermek isteyen lise ve üniversite öğrencileri
 • Tutkuyla bağlandıkları işin girişimcisi olmak ve başarıya ulaşmak isteyenler.
 • Kişisel gelişim ile ilgilenen, kendini keşfetmek ve geliştirmek isteyenlere,

Kimler için uygun değil ?

Dönüşüm Okulu, yaşamını dönüştürmeye istek duymayanlar, kendine hak ettiği fırsat ve değeri vermeyenler için uygun değildir.

Gerçek değişimin zaman içinde tutarlı ve odaklanmış bir çaba ile gerçekleştiğini anlayan eylemciler içindir.

Kazanımlar

 • Yeteneklerinizi keşfeder
 • Amacınızı ve Tutkunuzu bilir
 • Hayallerinizi belirler
 • Hedeflerinizi netleştirir
 • Eşsiz güçlerinizden yararlanarak farklılaşır
 • Kendinizden benzersiz bir marka yaratır
 • Özgüveninizi kazanır
 • Daha akıllı, daha tutarlı ve daha kararlı davranır
 • Korkularınızı aşar
 • Tutkuyla bağlandığınız yaşamınız/kariyeriniz/girişiminizi oluşturur
 • Kendi sesinizi bulur
 • Işığınız ile göz kamaştırırsınız.

Şebnem Bolkan, FMCG alanında, 17 yıllık pazarlama ve satış deneyimine sahiptir. Kurumsal kariyerinde, yeni marka ve kategori yaratımı, premiumlaşma konularında lider rolleri olurken, önde gelen dünya şirketlerine ait global portföylerin Türkiye lansmanlarını gerçekleştirmiştir.

 Profesyonel iş yaşamından edindiği deneyimi, CTI Co-Active koçluk, Optimum Denge modeli, Milton Erickson Enstitüsü NLP, Kuantum bütünsel düşünce eğitimleri ile de destekleyerek “Brand Tailoring Marka Danışmanlık” şirketini kuran Şebnem Bolkan, girişimciler, profesyoneller ve kendi yaşamının lideri olmak isteyen bireylere marka danışmanlık hizmeti vermektedir.

“Yaşam bir enerjidir ve asla yok olmaz ancak dönüşür, neye dönüştüğü bize bağlıdır” temel felsefesidir.

Bu inançla, ilhamın yakıtı olan tutku enerjisi, kendisinin de tutkusu olmuştur. Yaşam enerjisinin ortaya çıkışını ve ilhama dönüştüğünü görmek üzere bireyler, takımlar ve markalar ile çalışmaya başlamasıyla birlikte hakları kendine ait olan Passion Project modeli ortaya çıkmıştır.

Passion Project ile bireylerle olduğu kadar, kurumlarla da danışmanlık çalışmaları sunan Şebnem Bolkan, aynı zamanda liderlere ve ekiplere karmaşık iş konuları karşısında, yaratıcılıkları ile işlerinde dönüşüm gerçekleştirmelerine imkan veren danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

Marka ve Pazarlama Danışmanı, 
Profesyonel Yönetici ve Girişimci Koçu, Konuşmacı
Medium Yazarı, Tutku Avcısı

Gelişiminin bazı temel taşları
 
o ICG Global & Türkiye / ACC- 2016
Erickson “Takımlara Koçluk” - Erickson International /2016
o Optimum Denge Modeli - ODM / 2015-16
o 4 Quadrant Quantum Thinking - Erickson International / 2015
o Erickson “NLP-Neuro Linguistic Programing Practitioner”-Erickson International / 2015
o Leadership Program - Linkage /2014-15
o Coaches Training Institute - CTI Coaching Program /2014-15
o Senaryo Yazımı / Kraft Atölye – Kerem Deren
o Outlook 32 /2014
o Anadolu Efes /1998-2015
o Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya

Görüşler

Passion Project, kendi değerlerimi keşfedip, kendimle yüzleşmemi sağladı. Hayatımın her alanında kullanacağım değerleri öğrendim. Sevgili Şebnem Hanım; enerjisi, bilgisi ve güleryüzü ile hayatımda asla unutmayacağım bir insan Tutkuma bağlı kaldıkça anacağım kendisini.

Gizem Melisa Aslan

Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
Passion Project, benim farkındalığımı artırıp, tutkuların önemli olduğunu hissettirdi. Çok faydalı bir program, kesinlikle yaygınlaşıp insanlara sunulmalı. Şebnem hanım, çok başarılı ve tutkulu biri, kendini alanında geliştirip, yaptığı işi severek ve başarılı bir şekilde insanlara sunuyor.

Atakan Yıldırım

Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
Kendimi bir birey olarak tanımayı ve amaçlarımın, tutkumun ne olduğunu öğrendim. Bu sebeple hayatımda ileriye dönük planlarımda daha emin adımlar atacağıma eminim.Kendimi böyle bir programda yer aldığım için çok şanslı hissediyorum.Şebnem Bolkan’ın kendisi müthiş değerli biri

Begüm Kaya

Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
Kendimi daha iyi tanıdım. İsteklerimin aslında neler olduğunu öğrendim. Kısacası farkındalık kazandırdı. Tabi tutku olmazsa olmazım.Keşke daha uzun olsaydı, tadı damağımda kaldı. Çok keyifli en önemlisi verimli zaman geçirdim. Şebnem Bolkan, kısa bir süre içinde hayatlarımıza sihirli değnek gibi dokundu. Dilerim ben de kendisi gibi insanların hayatında ufak da olsa bir etki, bir iz bırakabilirim.

Esra Diktaş

Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
Tutkumu keşfettim. Passion Project insanın kendisini tanımasına yardımcı oluyor. Şebnem Bolkan, cana yakın, sevecen, dost gibi.

Yaşarhan Muslu

Okan Universitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi
insan en çok kendini tanıdığını sanıyor, oysa günlük koşturmacada en az zamanı kendimize ayırıyoruz. Sebnemle gecirdiğim süreç sayesinde, o değerli zamanı kendime ayırdım ve kendimi bambaşka gözlerle görmeye başladım. Kendimi, hayattaki amacımı ve değerlerimi keşfettiğim eşsiz bir yolculuktu. Sanki bir anda bütün parcalar yerine oturdu. Neyi, neden yaptığım tüm netliği ile açığa çıktı. Teşekkürler Şebnem.

Ceren SAĞLAM

Marka Danışmanı - Founder / Curious
"Işimizi geliştirmek için bir araya geldik. Enerjilerimizin dengelenmesini sağlayan bir yöntemle, nitelikli, sakin düşünmemiz sağlandı. Başlangıç hayallerimize dönmek ve yeni hayaller kurabilmek bize güzel bir motivasyon oldu. Sonuç harikaydı. Çok daha dinamik bir sürece giriş yaptık, yapacağımız yeni projelere odaklanıp yola koyulduk bile. Teşekkürler"

İrem GÜZEL

Co - Founder/ Enjoy
Bir adam vardı düşümde, olmak istediğim ama ulaşamadığım. Bir hayat vardı önümde, bazen insafsız olan, dur deyip durduramadığım. Geçmişim vardı. Hatalar yapan. Oğrenemedıklerım vardı, ya da yarı yolda bıraktıklarım. Tamamlanmıyordu hiçbir şey, bardağın sadece boş tarafı vardı. Engellere yenildim, çare aradım. Şebnem sadece bardağı dolu tarafını göstermedi, bardağın boş tarafını da doldurdu. Sabırla dinledi, ince sorular sordu. Benimle birlikte üzüldü, benimle birlikte mutlu oldu. O kadar içtendi ki, yanımda olmasa da o gülüşü benimle birlikte her yere geldi. Ve o içten gülüş her şeyi değiştirdi. Düşümde bir adam vardı, Şebnem sayesinde şimdi gerçek olan.

Deniz KARACA

Sales Development and Brand Extensions Marketing Manager McDonald's
Hayallerimi, isteklerimi ve hedeflerimi belirleyip; o hedeflere nasıl ulaşacağım konusunda profesyonel bir destek almaya ihtiyacım vardı. Bu konuda bana yardımcı olması için Şebnem Bolkan ile yollarımız kesişti. Şebnem Hanım'ı özellikle seçme sebebim, kurumsal bir şirkette 17 yıllık profesyonel bir iş deneyimine sahip olması sebebiyle beni daha iyi anlayacağın! duşünmemdi. Koçluk eğitiminin yanı sıra NLP eğitimi almış olması da, geçmişimde yaşadıklarım, korkularım, çekincelerim ve kendime engel olarak farkında olmadan koyduğum bariyerleri aşarak, yarınlara odaklanmam konusunda önemli bir etken oldu. Şebnem Hanım'la başladığim koçluk yolculuğumda ve sonrasında çalıştığım şirkette terfi alarak yönetici pozisyonuna yükseldim ve konforumdan vazgeçip başka şehre taşındım. Şu an bunları yazarken yeni bir iş kurarak marka yaratma girişimi aşamasındayım. Hayatımı kendim yönetiyorum ve gerçekten istediğim bir yaşam için bana farkındalık kazandıran, içimdeki potansiyeli ortaya çıkarma konusunda bana cesaret veren Şebnem Bolkan' a çok teşekkür ederim.

Burak BAĞCI

Satış Yöneticisi / Anadolu Efes
TOP