FORGOT YOUR DETAILS?

 

 

#İSTEOLUR2021

2021’i En İyi Yılınız Yapacak Sihirli Formüller Bu Atölyede!

Bu program hak ettiğin, daha mutlu, daha anlamlı ve daha zengin bir yaşam için, mucizelerini harekete geçirmen için hazırlandı.

Hazır mısın?

Bu atölye çalışmasında, “Hayatta en çok istediklerini keşfetmeni ve bu istekleri gerçek yapmak için var olan güçlerle tanışmanı” sağlayacağız.

Bu kursun sonunda tüm engellerin kalktığına, evren ile yeni bir iletişim dili oluşturduğuna ve evrene sırtını dayadığına şahitlik edeceksin.

Sağlığını iyileştirip, finansmanına hakim olup, arzu ettiğin ilişkilere ulaşıp, bu ilişkileri asla mümkün olmadığını düşündüğün şekilde derinleştireceksin.

Bu sırlar okullarda öğretilmiyor. Bu sırları annemiz babamız öğretemiyor. Bu sırlar için kimi zaman çok yüksek bütçeler ve hatta bedeller ödenmesi gerekiyor. Ben sıfırdan başlayıp, kendini bulmanın ve yaşamı dönüştürmenin nasıl bir şey olduğunu çok iyi biliyorum. Şimdi de bu sırları seninle paylaşmak istiyorum.

Bu kurs yaşamını dönüştürmek, standartlarını üst seviyeye çıkarmak isteyenler ancak nereden başlaması gerektiğini bilemeyenler için harika bir seçim olarak tasarlandı.

Bu kurs 3 bölümden oluşuyor. 

  1. Bölümde, evrenin destekleyen enerjisi ile nasıl dans edeceğini uygulamaları ile öğreneceksin,
  2. Bölümde, istemenin tek başına yeterli olabilmesi için sihirli formülleri öğreneceksin,
  3. Bölüm ise isteklerinin kaynağa ulaşmasını sağlayacak.

 

Her bölümün içinde başka yerde bulamayacağın sırlar ve dönüştürücü uygulamaların yanı sıra YAŞAM GURUSU olmak için BONUS bilgiler paylaşılacak.

 

Bu atölye çalışmasına dahil olmanın farklı avantajları da olacak; 

  • Üç hafta boyunca, Çarşamba günleri, saat 21.00-23.00 arasında gerçekleşecek, Zoom canlı webinara katılım sağlayacaksın.
  • Her seansın Zoom kaydı sadece katılımcılara özel olmak üzere bir hafta süre ile açık olacak
  • Her hafta seans ardından, yapılması tavsiye edilen egzersizlerin özeti ve uygulama örnekleri mail yolu ile paylaşılacak
  • · Tüm katılımcıların katıldığı kapalı bir Facebook grubuna dahil olacaksın.
  • Grup içinde deneyimlerden, grup sinerjisinden faydalandığın gibi kendi yolculuğun için ilham da alabilecek, bana ve benim cevaplarıma da ulaşabileceksin.

Kendine ve yaşamına en değerli yatırımı yapmak için hemeniletişim bilgilerini bizimle paylaş ve bizden gelecek daha detaylı email ile katılım koşullarını içeren bilgiye ulaş.


Kendine ve yaşamına en değerli yatırımı yap.


 

() - (###) ###-####

Katılanlar Ne Dedi?

"Yıllardır ellerimde sımsıkı tuttuğum hayallerimin neden gerçekleşmediğini anladım. Hem sürekli kaygıya odaklıydım hem de onlara tutunmuştum. Bu eğitimle beraber artık daha pozitif duygular barındırıyorum ve nasıl olsa arzularım gerçekleşiyora odaklanıp daha güvende hissedip, arzularımı teslim edebiliyorum. Olmazlarsa da olsun, vardır bir hayır diyebiliyorum."


"Eğitime katılmaya karar verme aşamasındayken, acaba 3 hafta sonunda iyi ki başlamışım diyebilecek miyim yoksa hiçte gerekli değilmiş mi diyeceğim demiştim. Şu an geldiğim noktada iyi ki katılmışım diyorum. Bu kadar dolu içerik ve bana bu kadar dokunabileceğini düşünmemiştim. Kafamdaki pek çok soruya cevap alabildim."


“Evrenin dili ile konuşursam isteklerime ulaşabileceğimi anladım. 3 hafta gibi kısa bir sürede neşemin arttığını ve hedeflerime giden yolda gelişmeleri hissetmeye başladığımı söyleyebilirim.”


“Uygulamalar ve canlı örnekler odağımı hep canlı tuttu. Bahsedilen her konu ilgimi çekti, hiç bitmesin istedim.”


“Şebnem Bolkan’ın harika bir enerjisi ve anlatımı var. Her bir katılımcıyla eğitim boyunca ayrıca ilgilendi. Kendisini YouTube'dan zevkle takip ediyordum. Birebir tanışma fırsatı bulduğum için ayrıca çok mutluyum.”


“İsteklerine ulaşmak isteyip nasıl düşüneceğini, nereden başlayacağını bilmeyenlere ve negatif düşüncelerden çıkmak isteyenlere kesinlikle öneririm.”


“Hiç beklemediğim bir içerik oldu, sürpriz oldu. Neşemi arttırdı, bakmadığım, düşünmediğim yönlerden düşündürdü. Başka içinde olduğum sistemlerden de aynı mesajları aldım ve çok bütünleşti zihnimde.”


“Hayata olan inancını, yaşamının olumsuzluklarını sorgulayan herkese tavsiye ederim. Derdin küçüğü büyüğü yok. Neşesini kaybettiğini düşünen herkese öneririm.”


“Her zaman içimdeki neşe ile nasıl iletişime geçebileceğimi fark ettim. Evrensel gücü yanımda hissetmenin hafifliğini yaşıyorum.”

 

Şebnem Bolkan Kimdir?

Uluslararası Koç, Mentor, Marka Danışmanı, Motivasyon Konuşmacısı ve YouTuber’dır.

Hacettepe Üniversitesi mezunudur. 17 yıllık kurumsal iş kariyerinde, önde gelen dünya şirketlerine ait global markaların Türkiye lansmanlarını ve yönetimlerini gerçekleştirdi.

Profesyonel iş yaşamından edindiği deneyimi, Astro-NLP, CTI Co-Active koçluk, Milton Erickson Enstitüsü NLP, Kuantum bütünsel düşünce ve bilinçaltı dönüşüm teknikleri eğitimleri ile de destekleyerek kendi koçluk ve marka modelini yarattı. “Tutku İçindeki Süper Güç” liderlik kitabını yazdı.

Her zaman insanların ilham verme potansiyeline inanan Şebnem Bolkan 2015 yılından beri profesyonel olarak bireylerin bilinçaltı blokajlarını motivasyona dönüştürmeleri, hayal ettikleri yaşamı yaşayabilmeleri için birebir çalışmalar, kurum ve üniversitelerde konuşmalar yapmakta ve atölyeler gerçekleştirmekte. Şebnem Bolkan evli olup, İstanbul ve Chicago’da yaşıyor.

Youtube : Sebnem Bolkan

www.sebnembolkan.com

TOP