FORGOT YOUR DETAILS?

 

 

#İSTEOLUR2023

Kayıt formu

* gerekli

“#İsteOlur, Kuantum Dünyası ve Zihinsel Dönüşüm Programı” Mucizelere Kapı Açmaya Devam Ediyor !

Bir yıl daha hızla geçiyor. Umarım yaşamına neşe, başarı, gurur, bereketi ve sevgiyi bolca getirmiştir. Eğer henüz getirmediyse hiç getirmeyeceği anlamına gelmez. Mucizelerin kapına kadar gelmesinin, bunu ne kadar istediğine ve nasıl istediğine bağlı olduğunu biliyor muydun?

Mucizelerin büyüğü küçüğü yoktur ve zamanlaması eşsizdir. Her şey mümkün ve belki de bir adımlık mesafede. Bu şekilde bakan yüzlerce kişi #İsteOlur atölyesinin katılımcısı oldular ve bu değişimi anında tecrübe etmeyi başardılar.

Şimdi sıra sende !
“#İsteOlur; Kuantum ve Zihinsel Dönüşüm” programının katılımcısı olarak hayatında dönüm noktası yaratmaya ne dersin?


Lütfen devamını oku

BU KURS NE FAYDA SAĞLAYACAK ?

Bu atölye çalışmasına katılanlar;

  • Hayatın zorluk, kan , ter ve göz yaşı olduğu bilincinden, neşe, sevgi ve kolaylık olduğu gerçeğine geçiş yapıyor,
  • Duygu ve düşüncelerini fark edip onların yol göstermesine izin verip ve mucizeler alanına geçmeyi öğreniyor,
  • Stresle başa çıkmayı ve zihnin efendisi olmayı,
  • Gidişatından memnun olmadıkları hayatlarını yeniden yazmayı ve pozitif duygularla umutla yaşamayı deneyimliyor,
  • Çekim yasasının bilimsel gerçekleriyle tanışıyor ve ikna oluyor,
  • Hayatta en çok istediklerini keşfedip ve bu istekleri gerçek yapmak için var olan güçleriyle tanışıyor,
  • Bu kursun sonunda kendilerini tutan tüm engellerin kalktığına ve evren ile yeni bir iletişim dili oluşturduğuna şahitlik ediyor,????
  • Sağlığını iyileştirip, finansmanına hakim olup ve asla mümkün olmadığını düşündüğü ilişkilere sahip oluyor ????????????????
 

Katılımcılar Neler Dedi?????

"İlk etapta katılma amacım kuantum nedir, nasıl çalıştırırım ve bununla bolluk bereketi hayatıma çekmem mümkün olur mu diye şöyle bir bakıp çıkacaktım... Sonra verilen ödevleri yaptığım ilk hafta ilk mucizem geldi. Artik mesaji almıştım. İkinci hafta acaba iliskiler ve sağlıkla ilgili konularda da çalışır mı diye merak ettim. Egitim ilerledikce şunu farkettim ki ben ne istediğimi bilmiyormuşum.  Allahım ben kendime ne yapmışım? Neden bu kadar eziyet etmişim diye daha sonra çok üzüldüm, muthiş bir aydınlanma yaşadım ...Yazılacak o kadar sey var ki! Ama özü bu aydınlanma ... Şebnem Hoca her sorumuzu samimiyetle ve gülümseyerek cevapladı. Bize kendi hayatından örnekler vererek bizleri cesaretlendirip teşvik etti. Saçmalamamıza izin vermedi (ama ben layık mıyım,ama şartlarım yok ki, ama ama ama) gerçekten çok başarılı bir anlatım tarzı var. Özümsememiz için herşey düşünülmüş. "

 
""O çok istediğiniz çantayı almayın, boşverin o ayakkabıyı da erteleyin ve bu egitimi alın. Çünkü burada ciddi olarak bilinçaltınızda, hayatınızın her alanında oluşturduğunuz blokajlari fark edeceksiniz ve bunu düzeltmek için elinizde super bir haritaniz olacak ... Benden bile meditasyon yapan biri yaratan bir egitim ... Kendi içinde bir "Ekol" daha ne diyeyim? Sevgiler ve dualar ile  ????????????????"
 
""Programa katılma amacım, hayatımda her şey kötüye doğru gidiyordu ve bunda benim de düşüncelerimin, yaklaşımlarımın katkısı olduğunu düşünüyordum. Bu tür konularda tabi ki bazen maddi kaynakların varlığı bazı sorunlar çözebiliyor bu sebeple bir gün tesadüfen Şebnem Bolkan'ın YouTube kanalına denk geldim.. Ve bolluk bilinci ile ilgili oyun içeren uygulamasını dinledim... İlkinde 10 gün kadar yapabildim. Sonra unuttum ama bu on günlük süreçte gerçekten cevap aldım.... Ben bu tecrübemden sonra #isteolur eğitim duyurusu ile karşılaştım ve hiç düşünmeden katıldım. Öncelikle benim için inanılmaz etkileyici oldu diyebilirim. İlk ders ki sevgi ve korkunun evrendeki yansımaları.. Ve farkettim ki ben kaygı ve korku enerjisini çok yoğun bir şekilde taşıyormuşum. Şu an yaptığım içselleştirmek. Program ile ilgili beklentilerim karşılandı mı? Kesinlikle! Kendim için bir dönüm noktası olarak algılayıp dersleri uygulamayı düşünüyorum. Bendeki farkındalığı gerçekten çok yüksek oldu. Kızımın katılmasını isterim, hatta ona bahsettim ancak henüz ikna edemiyoruz z kuşağı!
 
"Bu eğitim programına katılmadan önce, uzun zamandır Şebnem Bolkan’ın tüm yayınlarını izlemiştim. Akıcı, samimi, araştırmacı ve içsel konuları aktarma tarzı beni çok etkilemişti. “Eyvah Evren Beni Dinliyor” kitabıyla ilgili izlediğim son yayınından hemen sonra kitabının siparişini verdim. Arkasından da “İste Olur 2021 Eğitimi” nin başlayacağı bilgisi karşıma çıktı ve hemen eğitimi almaya karar verdim.
Normalde ertelemeye meyilli tarafımı bir kenara bırakıp; İyi ki bu cesareti göstermişim.  Çünkü bu eğitimle hep var olan hayallerime ulaşmanın metodunu, farkındalıkla nasıl tezahür ettirebilirimi; teknikleri doğru bir şekilde uygulamaya başladığımda da yaşamıma yansımalarını keşfetmek harika oldu. Bu nedenle kesinlikle alınması gereken bir eğitimmiş.... geç bile kaldığımı farkettim.
Şebnem Bolkan’ın bu eğitim akışı içindeki profesyonelliği, diksiyonunu kullanışı içeriğin daha kolay ve anlaşılır olmasına oldukça katkı sağladı.  Bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Ayrıca, ilk hafta da vermiş olduğu teknikleri uyguladıkça an be an değişen ve gelişen deneyimlerle, her günüm bir oyun bahçesine dönüştü.
Bu yolculukta hedeflerini koymakta zorlanan, hayal kurmakta zihnin nasıl yönetilmesi gerektiğini bilmeyen ve Evrenle nasıl bağ kuruluru öğrenmek isteyen herkese mutlaka tavsiye ediyorum. 
Ayrıca eğitim için ayırdığım bütçe bu kadar doğru bir seçim yapmış olmanın değeriyle kıyaslanamaz bile.. 
yolculuğumda bana dokunduğunuz için, emek ve katkılarınız için sonsuz teşekkürler???????????? sevgilerimle...????"
 
"Yıllardır ellerimde sımsıkı tuttuğum hayallerimin neden gerçekleşmediğini çok net anladım."
 
"Eğitime katılmaya karar verme aşamasındayken, acaba 3 hafta sonunda iyi ki başlamışım diyebilecek miyim yoksa hiçte gerekli değilmiş mi diyeceğim demiştim. Şu an geldiğim noktada iyi ki katılmışım diyorum. Bu kadar dolu içerik ve bana bu kadar dokunabileceğini düşünmemiştim. Kafamdaki pek çok soruya cevap alabildim."

“Evrenin dili ile konuşursam isteklerime ulaşabileceğimi anladım. Üç hafta gibi kısa bir sürede neşemin arttığını ve hedeflerime giden yolda gelişmeleri hissetmeye başladığımı söyleyebilirim.”

“Uygulamalar ve canlı örnekler odağımı hep canlı tuttu. Bahsedilen her konu ilgimi çekti, hiç bitmesin istedim.”

“Şebnem Bolkan’ın harika bir enerjisi ve anlatımı var. Her bir katılımcıyla eğitim boyunca ayrıca ilgilendi. Kendisini YouTube'dan zevkle takip ediyordum. Birebir tanışma fırsatı bulduğum için ayrıca çok mutluyum.”

“İsteklerine ulaşmak isteyip nasıl düşüneceğini, nereden başlayacağını bilmeyenlere ve negatif düşüncelerden çıkmak isteyenlere kesinlikle öneririm.”

“Hiç beklemediğim bir içerik oldu, sürpriz oldu. Neşemi arttırdı, bakmadığım, düşünmediğim yönlerden düşündürdü. Başka içinde olduğum sistemlerden de aynı mesajları aldım ve çok bütünleşti zihnimde.”

“Hayata olan inancını, yaşamının olumsuzluklarını sorgulayan herkese tavsiye ederim. Derdin küçüğü büyüğü yok. Neşesini kaybettiğini düşünen herkese öneririm.”

“Her zaman içimdeki neşe ile nasıl iletişime geçebileceğimi fark ettim. Evrensel gücü yanımda hissetmenin hafifliğini yaşıyorum.”

 

BU KURS KİMLER İÇİN:

•    Kişisel olarak gelişim ve farkındalık isteyen herkes,
•    Kendini sıkışmış hisseden herkes,
•    Ne istediğinden emin olmak isteyen herkes,
•    İsteklerine ulaşmak konusunda onu engelleyen blokajlarını fark etmek ve çözmek isteyen herkes,
•    Hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkes,
•    Enerji ve frekansını yükseltmek ve günlük yaşamında mucizeleri normalleştirmek isteyen herkes,
•    Hayatında herhangi bir nedenle sürekli olumsuz düşünen ve olumsuzluk yaşayan; "iyi şeyler benim başıma gelmez" diyen; hayatla nasıl başa çıkacağını bilemeyen herkes,
•    Başka bir desteğe ihtiyaç duymadan kendi kendine yaşamı ustalıkla yaşayan, YAŞAM USTASI olmak isteyen herkes bu eğitimi almalı..

NEDEN BU KURSU BEN VERİYORUM?

Bu kursu satın alıp benimle birlikte bu harika programı deneyimlemeye başlayacağın için çok heyecanlıyım. Ben de hayatımı dönüştürmeyi tıpkı senin gibi eğitimler alarak, kendime yatırımlar yaparak ve yaşamımda öğrendiklerimi deneyimleyerek başardım.

Seninle paylaşacağım yöntemler sayesinde hayallerimi gerçekleştirdim; dünyanın en değerli markalarını yönettim, dünyayı gezdim, en harika deneyimleri yaşadım, aşık olduğum adamla evlendim, İstanbul’da boğaz manzaralı harika bir evde yaşadım. Yüzlerce insana kendi dönüşümleri için dokundum ve yaşamlarında yarattıklarına şahit oldum. Kitap yazdım. Seminerler verdim. Şimdi hem Chicago’da hem de İstanbul’da yaşayarak vizyonumu genişletiyorum. Ve daha fazla insana dokunabilmek ve dönüşümün sırlarını daha ulaşılabilir yapmak için karşınızdayım.

KURSUN İÇERİĞİ NEDİR?

Bu kurs 6 oturumdan oluşmaktadır. Oturumlar birbirini tamamlayan ve tıpkı bir binanın temellerinin atılması ve görkemli ve yıkılmaz bir yapıya dönüşmesi gibi sağlam, bütünsel ve içselleştiren bir anlatım ve uygulama pratiği içerir. 

6 oturumun içerikleri sırasıyla şöyle;

1.Oturum: Kuantum Alanında Yaşamak: Kuantum dünyası ne demek ve nasıl çalışır? Mucizeler alanı ne demek? Mucizelere nasıl kapı açılır? Evrenin enerjisi ile nasıl senkronize olursun? Kaygı ve endişe dünyasından, neşe ve ferahlığa nasıl geçersin? Başarılı, aşk, sevgi, neşe ve zenginlik dolu yeni bir hikaye yazmak nasıl mümkün?
2.Oturum: Zihin programları: Zihin nasıl çalışır? Zihnin arzulara hizmet etmesinin en kestirme yolları nedir? Zihnini efendilikten hizmetkarlığa nasıl geçirirsin?
3.Oturum: İsteme sanatı: Yaşamdan ne istiyorsun? İsteklerinle önündeki engeller neler? İstekler ile arandaki blokajları nasıl tanır ve nasıl etkisiz hale getirirsin?
4.Oturum:  Yüksek Standartların Keşfi: Senin için en muhteşem hayatın kilit noktaları neler?
5.Oturum: Hayal gücünü nasıl aktive edeceksin?: Hayatına çekmek istediğin "Bolluk ve Aşk" için yaratım süreci nasıl? Hangi tavrı Evren alkışlar? Pratik ve günlük yol haritası nedir?
6.Oturum: Çalışan bir "VISION BOARD- YARATIM PANOSU" hazırlanıp sunulması: 2 saatlik bu son bölümde, hazırlanan bireysel yaratım panoları sunulacak.

Her bölümün içinde başka yerde bulamayacağın sırlar ve dönüştürücü uygulamaların yanı sıra YAŞAM GURUSU olmak için BONUS bilgiler paylaşılacak. Bu atölyenin sonunda çalışan bir kişisel "Yaratım Panosuna" sahip olacak ve mucizelere kapı açacaksın.

Bu atölye çalışmasına dahil olmanın farklı avantajları da olacak;
•    6 hafta boyunca, toplam 15 saat sürecek Zoom canlı webinara katılım sağlayacaksın.

•    Her seansın Zoom kaydı sadece sana özel olmak üzere bir hafta süre ile tekrar izlemen için açık olacak.
•    Her hafta yapman tavsiye edilen egzersizlerin özeti ve uygulama örnekleri e-mail yolu ile sana ulaşacak.
•    Her hafta oturum kaydı ile birlikte, farklı ses, video ve meditasyon kayıtlara sadece sana özel paylaşılacak.
•    Tüm katılımcıların dahil olduğu, destekleyen kapalı bir Facebook grubuna dahil olacaksın.
•    Grup içinde deneyimlerini, sorularını paylaşabilecek, grup sinerjisinden faydalandığın gibi ilham da alabileceksin. Bana ve benim cevaplarıma da ulaşabileceksin
•    Eğitim sonunda “İste Olur, Kuantum ve Zihinsel Dönüşüm” sertifikası sahibi olacaksın.

TARİHLER NEDİR?

1.Oturum: 5 Temmuz Çarşamba 2023- (19.00-21.30)
2.Oturum:  12 Temmuz Çarşamba 2023-(19.00-21.30)
3.Oturum: 19 Temmuz Mayıs Çarşamba 2023-(19.00-21.30)
4.Oturum: 26 Temmuz Çarşamba 2023- (19.00-21.30)
5.Oturum: 2 Ağustos Çarşamba 2023-(19.00-21.30)
6.Oturum:  9 Ağustos Çarşamba 2023 -(19.00-21.30) 

Türkiye dışından katılımlar için; oturum saatleri TR saatleridir. Yurt dışı katılımlar için GMT+3 olarak hesaplanmalıdır.

Herkes ile tek tek ilgilendiğim için kontenjanı sınırlı tutuyorum, yer bulabilmeniz için erken kayıt olmanızı tavsiye ediyorum. Ücret bilgisi için de lütfen aşağıda belirtilen formu doldurarak, kişisel iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Size ücret bilgisi ile ilgili kısa sürede dönüş yapalım.  

Bugüne kadar olan tüm faydasız döngülerden çıkıp, 2023 yılını en şanslı yılın yapmak istiyorsan harekete geçmek için harika bir fırsat seni bekliyor ! 

Sevgiyle ve tutkuyla,
Şebnem Bolkan

Kayıt formu

* gerekli

Şebnem Bolkan Kimdir?

Yazar | Danışman | Mentor Koç | Eğitmen | Konuşmacı 

Hacettepe Üniversitesi mezunudur. 17 yıllık kurumsal iş kariyerinde, önde gelen dünya şirketlerine ait global markaların Türkiye lansmanlarını ve yönetimlerini gerçekleştirdi.
Profesyonel iş yaşamından edindiği deneyimi, Astro-NLP, CTI Co-Active koçluk, Milton Erickson Enstitüsü NLP, Kuantum bütünsel düşünce ve bilinçaltı dönüşüm teknikleri eğitimleri ile de destekleyerek kendi koçluk ve marka modelini yarattı.
Yazdığı iki kitabı var. 

Amaç ve tutku odaklı liderlik ve kişisel markalaşma konusunda iş dünyasına ve profesyonellerine yol haritası sunan “Tutku İçindeki Süper Güç” adında çok satan bir liderlik kitabı,

 

 

 

 


Komedi, romantizim ve kişisel gelişimi bir araya getiren, çekim yasasının sırlarını eğlenceli bir dille anlattığı “Eyvah Evren Beni Dinliyor” romanını yazdı.

 

 

 

Her zaman insanların ilham verme potansiyeline inanan Şebnem Bolkan 2015 yılından beri profesyonel olarak bireylerin bilinçaltı blokajlarını motivasyona dönüştürmeleri, hayal ettikleri yaşamı yaşayabilmeleri için birebir çalışmalar, kurum ve üniversitelerde konuşmalar yapmakta ve atölyeler gerçekleştirmekte.
Şebnem Bolkan evli olup, İstanbul ve Chicago’da yaşıyor.

https://www.youtube.com/c/SebnemBolkan
www.sebnembolkan.com

TOP